Regulamin bloga

Prawa autorskie
Wszystkie treści i zdjęcia na blogu podlegają ochronie prawnej. Autor bloga nie zezwala na kopiowanie, powielanie lub przedruk materiałów zawartych na stronie PoBezpiecznejStronie.pl bez pisemnej zgody.

Reklamy
W treści artykułów na blogu mogą się znaleźć treści reklamowe, dotyczące produktów lub usług oferowanych w sklepie lub oferowanych przez moich partnerów biznesowych. Na stronie mogą być zamieszczone reklamy dostarczone przez podmioty zewnętrzne lub instytucje państwowe.

Treści bloga, rekomendacje, wykładnie prawa
Treści umieszczone na blogu są moim punktem widzenia na dany temat. Nie twierdzę, że jest to prawda nieomylna. Stanowisko wynika z moich doświadczeń i obserwacji. Nie jest to jednak żadna forma rekomendacji. Jeśli chcesz wykorzystywać informacje zawarte na blogu, to robisz to wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Dlatego zanim zaczniesz wdrażać zasady opisywane w artykułach, zastanów się, czy są one odpowiednie dla twojej konkretnej sytuacji.

Komentarze
Zanim wylejesz falę hejtu, zastanów się czy jest to argumentacja wnosząca nowe, lepsze spojrzenie na sprawę. Czy będzie stanowić wartość dodaną dla innych. Blog jest moim miejscem w Internecie. Tak jak w życiu, tak w sieci, tworzę przestrzeń do której miło wrócić. Jako autor zachowuje prawo do kasowania lub moderowania komentarzy w szczególności w poniższych przypadkach:

  • Jeśli twój komentarz jest obraźliwy w stosunku do mnie lub innych uczestników dyskusji zostanie usunięty.
  • Wpis jest niezwiązany z tematem, stanowi jakaś reklamę lub link do twojej strony nabijania reklam w google – zostanie usunięty.
  • Zamieszczony link wprowadza czytelników w błąd lub prowadzi do stron niebezpiecznych – zostanie usunięty.

Jeśli zamieszczone treści były Ci pomocne, mogłeś wykorzystać zamieszczone tu metody do realizacji swoich wyzwań lub po prostu podzielasz mój punkt widzenia, koniecznie napisz mi o tym! W ten sposób dodajecie mi sił, aby realizować tą wspaniała inicjatywę propagowania bezpieczeństwa. Proszę również o nakarmienie pajacyka. Jedno kliknięcie niby nic nie znaczy, ale wspólnie razem możemy pomóc głodnemu dziecku.

Sprawy nieuregulowane powyższym regulaminem.

W sprawach nieuregulowanych będę kierował się swoim wewnętrznym kompasem i moderował komentarze. 

Postanowienia końcowe

Zastrzegam sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu. Zmiany wchodzą w życie z dniem ich opublikowania na stronie.